Op zondag 28 oktober werd door onze stichting het evenement “The Tibetan Experience” georganiseerd in Krimpen aan den Ijssel. Onze dank gaat hierbij uit naar “Groene Tara”.

Wij kunnen terugkijken op een fantastisch evenement met onder andere een optreden verzorgd door Tibetaans kunstenaar Tashi Norbu. Onder begeleiding van zang en dans, verzorgd door de Tibetaanse zanger Kalsang, werden door Tashi een aantal schilderijen vervaardigd.

Tibetan Experience

De dag werd geopend met een voorwoord van onze voorzitter die aandacht besteedde aan de doelstellingen van onze stichting.

Hierna werd het woord overgedragen aan initiator lama Jigmé Namgyal die een inspirerende lezing hield over familiebanden en onvoorwaardelijke liefde in de Tibetaanse cultuur.

Het middaggedeelte werd gebruikt om samen de alom bekende traditioneel Tibetaanse “momo’s” te maken en gebedsvlaggen te drukken. Tegen een kleine vergoeding kon de innerlijke mens versterkt worden door de catering die verzorgd werd door “Groene Tara”.